0 0
Теплий салат із баклажанів. Ліванська кухня.

Поділіться ним у своїй соціальній мережі:

Або ви можете просто скопіювати і поділитися цим посиланням

Інгредієнти

Відрегулюйте порції:
2 шт. Баклажан
4 ст. л. Олія оливкова
1,5 ч. л. Сіль морська
1 жменя Волоський горіх
1 ст. л. Мед
0,5 пучка Петрушка
0,5 пучка М'ята
0,5 шт. Лимон
3 ст. л. Гранатовий сік Наршараб
1,5 ч. л. Суміш спецій БАХАРАТ мускатний горіх, кардамон, чорний перець горошком, кмин, гвоздика, духмяний перець, паприка, пекучий перець чилі, коріандр, кориця

Додайте в закладки

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Теплий салат із баклажанів. Ліванська кухня.

Особливості:
  • Без глютену
  • Веган
  • Гострий
Кухня:

Інгредієнти

Як готувати Теплий салат із баклажанів. Ліванська кухня.

Поділитися

Маловідома ліванська кухня стає все більш популярною. Надзвичайно поживні та смачні страви з пікантним контрастним смаком із простих продуктів припадуть до смаку сучасним господиням, які слідкують за своїми фігурами та намагаються вести здоровий спосіб життя (#ЗОЖ).
Для ліванської кухні характерні вегетаріанські страви з використанням різноманітних приправ, бобових, свіжих фруктів і овочів.
Баклажан – королівський овоч! Його ніжно люблять і часто використовують у національних кухнях усього світу. У теплому ліванському салаті відчуєте контраст гострої та солодкої нотки з кислинкою лимона. Одного разу спробувавши цю страву, я закохалася в неї назавжди! Впевнена, що і серед вас знайдуться поціновувачі та шанувальники цієї кухні, а так само теплого салату з баклажанів зокрема. Пригощайтеся!

Теплий салат із баклажанів. Ліванська кухня.: Покроковий рецепт

1
Виконано

Вибираємо молоді та щільні баклажани середнього розміру. Вони мають бути дуже красивими, тільки в цьому разі страва вийде смачною! Можна вибирати й інший сорт баклажанів на свій смак.

2
Виконано

Нарізаємо баклажани кільцями завтовшки 5-7 мм, викладаємо в глибоку миску і щедро посипаємо морською сіллю. Добре перемішуємо. Відставляємо вбік на 15 хвилин, щоб із баклажанів вийшла зайва волога, а разом із нею й гіркота.

3
Виконано

Тим часом займемося підготовчими роботами. Якщо ви є щасливим володарем суміші спецій "БАХАРАТ", чудово! Значить використовуйте їх без зайвих роздумів.
Якщо ж такої приправи немає, як і в мене, то спробуємо зібрати цей "букет" запашних приправ і спецій, який використовують у кухнях Перської затоки та Північної Африки.
Для цього нам знадобляться такі спеції: мускатний горіх, кардамон, чорний перець горошком, кмин, гвоздика, духмяний перець, паприка, пекучий перець чилі, коріандр, кориця.

4
Виконано

Викладаємо всі приправи в ступку, мускатний горіх тремо на дрібній тертці, і добре перетираємо приправи товкачиком! З коробочок кардамону використовуємо тільки внутрішні зернятка. Можна додати трохи морської солі для полегшення перетирання спецій.

5
Виконано

Отриману суміш перців можна заготовити про запас і зберігати в маленькій скляній баночці до наступного використання.

6
Виконано

Баклажани промиваємо під холодною водою і висушуємо паперовим рушником. Засипаємо спеціями та збризкуємо оливковою олією. Добре перемішуємо!

7
Виконано

На деко, застелене фольгою, викладаємо кільця баклажанів і відправляємо в духовку, розігріту до 200 градусів, на 30 хвилин. Я ставлю деко під гриль, щоб баклажани підрум'янилися.

8
Виконано

Поки випікаються баклажани, карамелізуємо волоські горіхи. На сухій сковороді підсмажуємо волоські горіхи протягом 3 хвилин. Додаємо мед і перемішуємо дерев'яною лопаткою, щоб карамель покрила кожен горішок. Прогріваємо ще 3 хвилини і викладаємо на фольгу, залишаємо до повного охолодження.

9
Виконано

Приготуємо ароматну заправку. З гілочок м'яти та петрушки обриваємо листочки та дрібно рубаємо. Змішуємо залишки оливкової олії з дрібно посіченою зеленню і соком лимона.

10
Виконано

Готові баклажани викладаємо на порційну тарілку, скроплюємо гранатовим соусом (наршараб), поливаємо заправкою і посипаємо карамелізованими волоськими горіхами. Одразу ж подаємо до столу теплий салат!

Андрей

Тарт с миндальным кремом и малиновым кули
попередній
Тарт із мигдальним кремом і малиновим кулі
Ткемали – традиционный грузинский соус. Рецепт от Ирины Рудневской
наступний
Соус Ткемалі, ідеальний до м’яса
Тарт с миндальным кремом и малиновым кули
попередній
Тарт із мигдальним кремом і малиновим кулі
Ткемали – традиционный грузинский соус. Рецепт от Ирины Рудневской
наступний
Соус Ткемалі, ідеальний до м’яса

Додайте свій коментар